Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Co je to SMS půjčka?

adimage

V dnešní době můžete vybírat z mnoha typů půjček u různých bankovních, či nebankovních institucí. Pokud se dostanete do situace, kdy potřebujete peníze téměř okamžite (například před výplatou), můžete využít tzv. sms půjčku. Vyhnete se tak zdlouhavým procesům ověřování vaší bonity a peníze získáte snadno a rychle.

Jak to funguje?

Postup je opravdu jednoduchý. V případě, že je to vaše první sms půjčka, je potřeba se zaregistrovat na webových stránkách společnosti, která úvěr poskytuje. Pokud si pak půjčujete opakovaně stačí, když pošlete sms zprávu v požadovaném znění. Velká výhoda této půjčky je, že ihned dostanete zprávu o schválení, či zamítnutí vašeho požadavku a pokud je půjčka schválená, peníze jsou okamžitě odeslány.

Komu je sms půjčka určená?

Samozřejmě některá pravidla se nemění. Sms půjčka může být poskytnutá pouze klientovi, který má trvalé bydliště v České Republice a tudíž platné doklady, musí vám být minimálně 18 let, musíte vlastnit bankovní účet a mobilní telefon a můžete prokázat svou bonitu. Tento typ půjčky je bez poplatků předem a nemusíte dokládat na co peníze využijete.

Půjčku přes sms hojně využívají zejména ti, kteří mají problém získat půjčku u jiných institucí. Jedná se například o maminky na mateřské dovolené, o lidi, kteří pobírají sociální dávky, důchodce nebo o začínající podnikatele. Touto cestou si můžete půjčit od 500 Kč až do 15 000 Kč.

Nevýhody sms půjčky

Mezi hlavní výhody tedy patří rychlost. Teď si něco řekneme i o nevýhodách takového úvěru. Prvním problémem je zpravidla vyšší RPSN. Přeplatíte tedy o něco víc, než u jiných půjček. Další nevýhodou je krátká doba splatnosti obvykle do 30 dnů nebo pak vyšší splátky. Pokud nezvládnete splatit půjčku v termínu, můžete si za určitý poplatek splácení prodloužit. Některé firmy vám toto umožní až 3x. Zpravidla jde o prodloužení o 14 dnů.

Sms půjčku nedostanete pokud jste v exekučním řízení, nebo v insolvenci. V případě, že vám vaši žádost zamítne jedna fima, je možné, že ji získáte u jiné. Proto se hned po prvním zamítnutí nevzdávejte. Od smlouvy samozřejmě můžete i odstoupit, zpravidla do 14 dní a poté musíte ihned vrátit celou zapůjčenou částku. Pokud se rozhodnete půjčku splatit dříve, je možné, že vám firma sníží nebo odpustí úroky. V tomto případě, ale ztrácíte možnost opakované půjčky. Než si půjčíte, určitě si podrobně prostudujte všechny nabídky, které najdete a nezapoměňte si také prostudovat její podmínky.

Pro koho je sms půjčka ideální?

• Máte týden do výplaty a v peněžence nemáte ani korunu.
• Musíte zaplatit nečekané výdaje – oprava ledničky, pračky, atd.
• Potřebujete nutně malou půjčku a žádný z vašich kamarádů vám ji poskytnout nemůže.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
right