Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Online půjčka – jak nenaletět?

adimage

Nacházíte se v situaci, kdy potřebujete rychle sehnat peníze? Jde-li o částku do 15 000 Kč, doporučuji vám sjednat si sms půjčku. Pokud však potřebujete získat mnohem více peněz a chcete je mít co nejrychleji, nejsnazší cestou je vyřídit si online půjčku. Touto cestou si můžete půjčit až 500 000 Kč. Samozřejmě záleží na podmínkách konkrétní společnosti. Některé vám nabídnou více, jiné zase méně.

Jak to funguje?

K tomu, abyste si vyřídili tento druh úvěru vám stačí pouze internetové připojení, bankovní účet a mobilní telefon. Po internetu zkrátka jen zvolíte částku, kterou byste si rádi půjčili a nastavíte si dobu splatnosti. Pak stačí vyplnit jen krátký kontaktní formulář a zadat do příslušného políčka kód z SMS zprávy, která vám přijde na mobil. A je hotovo.

Výhody online půjčky

Mezi hlavní výhody patří samozřejmě rychlost s jakou vše vyřídíte a dostanete peníze. Nemusíte běhat po úřadech a vyhnete se i zdlouhavému čekání na pobočce. Vše jde vyřídit z pohodlí domova. Navíc se nemusíte vázat na žádnou otevírací dobu. Pro online půjčky platí i to, že si je můžete vyřídit i o víkendu, či o státním svátku.

Tento druh půjčky nabízí převážně nebankovní společnosti, ale najdete je i v nabídce bankovních institucí. Rozdílem v těchto nabídkách je samozřejmě doba vyřizování, jelikož banky požadují klasické ověření bonity klienta. Nebankovní společnosti jsou mnohem benevolentnější a v některých případech nemusíte ani dokládat své příjmy. Buďte, ale opatrní. To, že firma nechce dokládat prakticky žádné údaje může být také tím, že se jedná o podvodníky, kteří z vás akorát chtějí vytáhnout peníze. Proto i v tomto případě dejte na doporučení od známých nebo z internetu a firmy si pečlivě prověřujte. Velkým pomocníkem mohou být také online kalkulačky, které najdete na specializovaných finančních stránkách. Díky nim se dozvíte, zda je pro vás půjčka skutečně výhodná.

Nevýhody online půjčky

Tato forma úvěru má i své nevýhody a ta hlavní je cena. V případě online půjček totiž platí, že jsou mnohem dražší. Za další nevýhodu se dá počítat i to, že při nevčasném splácení vás čekají vysoké sankce a velké pokuty. Mnoho společností má minimální trpělivost, především těch nebankovních a klienti se pak dostávají do velkých finančních problémů, které končí například exekucí. Proto je dobré si společnost nejprve dobře prověřit. Než cokoliv podepíšete, zjistěte si kolik si firma účtuje za vyřízení půjčky a případné prodloužení splácení.

Výhodou a zároveň nevýhodou je, že na našem trhu existuje velké množství společností, které online půjčky nabízejí. Výhodou tedy je, že budete mít z čeho vybírat a můžete je porovnávat mezi sebou. Naproti tomu je zde velké pole působnosti pro podvodníky, které vaše finanční situace prakticky nezajíma a chtějí z vás jen vytáhnout co nejvíce peněz.

Závěrem ještě poslední rada. Než si vezmete půjčku, vždy si rozmyslete, zda peníze opravdu potřebujete a zda jste schopni úvěr splácet. Pokud již půjčku máte a chybí vám peníze na její placení, dejte o tom poskytovateli vědět co

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
right