Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
reklama před textem adimage

homepage

Transparentní a bezpečná rychlá půjčka

V Česku funguje asi 35 tisíc poskytovatelů nebankovních půjček. Rychlá důvěryhodná půjčka je mezi nimi spíše výjimkou. Skryté poplatky, měnící se úrok, nebo třeba nátlak, aby si člověk půjčil více, než potřebuje – takové neseriózní půjčce se vyhněte!

Průzkum z nedávné doby odhalil, že sedm z deseti poskytovatelů nejedná vůči klientům fér a krátkodobá půjčka online od nich není bezpečná. Tito poskytovatelé patří mezi takzvané úvěrové predátory. VATAonline se od těchto praktik distancuje!

Je bezpečnější si půjčit na ruku, nebo si peníze nechat poslat na účet? My vám radíme druhou možnost – půjčka na účet je zárukou, že o peníze nepřijdete rukou zloděje.

Bezpečná půjčka od nás – malá a rychlá

  • mezi záruky důvěryhodnosti patří nahlížení do registru dlužníků, vyžadování dokladu o výši příjmů a jednoduchá kalkulačka, která klientovi řekne, jaký bude poplatek při splácení. VATAonline všechny tyto záruky poskytuje!
  • VATA si nic neúčtuje za upomínání formou sms a telefonátů, e-mailů, poštou. VATAonline neprovozuje ani telefonní linky s vysokým tarifem. VATAonline volá vám! Pokud se zpozdíte se splacením, je jediným penále pevně daný poplatek z prodlení. Umožňujeme prodloužení splatnosti.

VATAonline říká: Nereagujete hned na naše upomínání? Pošleme vám 2 dopisy (první 11 dnů po splatnosti a druhý 10 dní na to, pokud stále není půjčka splacená).

  • obchodní podmínky jsou jasné, stručné a transparentní. Žádné nekonečné smlouvy a malá písmena. Půjčka je rychlá, ale vy máte dostatek času si vše pročíst.
  • naše půjčka je bezpečná i při vyřízení přes internet. Komunikaci mezi webovým prohlížečem a serverem chráníme prostřednictvím protokolu RapidSSL – nikdo tak nemůže získat vaše citlivá data.
  • naše půjčka je bezpečná i při splácení. Přímo do vašeho profilu je implementovaná platební brána The Pay, díky které můžete bezpečně platit registrační poplatek, pravidelně splácet nebo hradit poplatky za prodloužení.

Transparentní půjčka – ihned si půjčit a rychle splatit

V roce 2013 měl problémy se splácením každý sedmý Čech, což je dvojnásobek oproti roku 2011. Proč? Na trhu je spousta společností, které se tváří, že jejich malá půjčka je seriózní. Aktuálně jich je okolo 35 tisíc a každý rok půjčují desítky miliard.

Nicméně ne všichni poskytovatelé se pohybují v mantinelech občanského zákoníku a ne všechny zkontroluje ČOI hned – tedy dříve než desítkám lidí udělají ze života peklo. Proto buďte opatrní – půjčka online na pár dní poskytovaná webem, který neposkytuje žádné informace, je risk a není bezpečná.

right
stiky ad adimage